Menü
Referanslar
Başarı Hikayeleri
ENG

Çözümlerimiz

Müşteri Memnuniyeti esası ile farklılık yaratan Datacore, hizmet ve entegrasyon sağladığı her alanda müşterisinin ihtiyaç duyduğu çözümü tek elden sunar. Bu bakımdan müşteri memnuniyetini, çözüm odaklı hizmet yapısı ile birleştirmiştir. Datacore, çözüm odaklı yaklaşımını eğitimli ve deneyimli uzman kadrosu ile müşterilerine sunarken, kendi alanında dünyanın en büyük ve öncü firmaları ile iş ortaklığı yapar.

Datacore, çözüm anlayışını ana faaliyet alanı olan iş sürekliliğinin gereklilikleri çerçevesinde şekillendirir. Bu anlamda Datacore'un sunduğu çözümler, bir firmada iş sürekliliğinin sağlanabilmesine imkan tanıyacak aşağıdaki üç ana maddeyi kapsayan bir hizmet anlayışı ile çözümlendirilir.

 • Kritik olan verinin daima erişilebilir olmasını sağlayacak çözümlerin sunulması,
 • Sunulan çözümler ile verilerin ileri seviyede korunmasının ve yönetiminin sağlanması,
 • Sunulacak çözümler ile uygulamaların ve yapıların sürekliliğinin sağlanması.

Doğru çözüm, gerçekçi bir analiz ile başlar. İhtiyaçlarınızın doğru karşılanabilmesi için, ilk adım alt yapının doğru değerlendirilmesidir. Datacore’un yaklaşımı ise, bu değerlendirilme çalışmasında elde ettiği bilgiler ile sizin yıllar içerisinde varmak istediğiniz hedef arasındaki boşluğu sahip olduğu uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve doğru ürün gamı ile doldurup sizi sonuca ulaştırmaktadır.

Bizim çözümümüz Kurumsal Veri Yönetimi ile ilgili Veri konsolidasyonu, Yedekleme, Felaket yedeklemesi ve İş Sürekliliği , Arşiv, Sanallaştırma, SAN Dizayn, Sunucu sistemlerini kapsamaktadır. Veri yönetimi deneyimimiz ile, 4000’nin üzerinde proje gerçekleştirmiş ve hali hazırda 50PB’ın üzerinde veriyi güvenle yönetmekteyiz.

Datacore, alt yapı ihtiyaçlarınızın belirlenmesinden kurulmasına, desteğinden eğitimine kadar karşınızda tek sorumlu firma olarak hizmet vermektedir.

 • Veri Depolama

  Veri depolama alt yapınızın doğru seçimi, tüm uygulamalarınızın performanslı ve güvenilir çalışması için en kritik noktadır. 

 • İş Sürekliliği

  Veri kaybı = maddi kayıplar, prestij, zaman kaybı, geri getirilemeyecek ve sizi geleceğe rahat bir şekilde taşıyacak önemli bilgilerin yok olması ve buna benzer problemler ciddi dönüşü olmayan kayıplardır.

 • Yedekleme ve Kurtarma

  Günümüzde en zor değiştirilebilen yapı, yedekleme yapısıdır. Her ortam farklıdır ve her ihtiyaç ayrıca değerlendirilmelidir.

 • Felaket Kurtarma

  Hedefimiz yarını güvence altına almak!

 • Sanallaştırma

  2007 yılından bu yana güçlü sanallaştırma projeleri ile doğru yaklaşım.

 • HPC ve Sunucu Sistemleri

  Giriş seviyesi sunuculardan, yüksek hafıza kullanımına ve yüzlerce Core’a sahip yüksek performans gereksinimi olan OLTP ve Data warehouse gibi alanlarda uygulanmış doğru çözümler sunuyoruz.

 • Arşiv Çözümleri

  Datacore ile, arşiv verilerinizi güvenilir bir ortama taşıyın!

img09

Veri Depolama

img09

İş Sürekliliği

img09

Yedekleme ve Kurtarma

img09

Felaket Kurtarma

img09

Sanallaştırma

img09

HPC ve Sunucu Sistemleri

img09

Arşiv Çözümleri