Menü
Referanslar
Başarı Hikayeleri
ENG

Felaket Kurtarma

Geçmişte yaşanan veya yaşanabilecek felaket senaryoları ile karşılaşılması durumunda felaket kurtarma yönetimi devreye girer. Tabiki bu yönetimi felaketler yaşanmadan önce gerçek anlamda uygulayıp önlemini alan Firmalar, işlerinin kalbi olan verilerini sağlıklı bir şekilde koruma altına alarak, organizasyonlarında herhangi bir aksaklığa izin vermeden başarı ile işlerinin devamlılığını sağlayacaklardır. Aynı zamanda son derece büyük mali zararlardan, onarılması çok zor olan güven ve prestij kayıplarından Firmalarını korumuş olacaklardır.

Günümüzde Kurumlar, Felaket Kurtarma yönetim çözümlerinin, kesinlikle uygulanmasının önemli olduğunun farkındalığı ile ciddi yatırımlar yapmaktadırlar. Çözüm sağlayacak olan firma’nın seçimi tam bu aşamada çok önem kazanmaktadır çünkü Felaket yaşanmadan önce alınan önlem ile yapılan yatırım, doğru bir yatırım değilse felaket iki kere ve çok yönlü zarar verir.

Datacore, Türkiye’de açık sistemler üzerinde ilk Felaket Kurtarma projesini gerçekleştiren firma olarak 19 yıllık deneyimi ile yarınınızı güvence altına alır.

İş Ortaklarımız