Menü
Referanslar
Başarı Hikayeleri
ENG

Datacore Hakkında

Datacore Hakkında

DATACORE, uyguladığı “Akıllı Veri Yönetimi” konsepti çerçevesinde sunucudan ağ yapılarına kadar her türlü ortamdaki verinin güvenli ve sürekli şekilde korunmasını ve çalışmasını sağlayan entegre çözümler sunar. Bu konsept paralelinde sunduğu hizmet ve çözümlerde, müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutarak proje gerçekleştirmektedir.

DATACORE sahip olduğu TSE, ISO 9001:2008, TS ISO/IEC 27001:2013 ve ISO/IEC 20000:2011 kalite standartları ile hizmet verdiği alanlardaki tüm müşteri ihtiyaçlarını en kısa sürede ve eksiksiz şekilde çözmeyi hedeflemektedir.

DATACORE, verinin her aşamada yönetimini sağlayan üst seviyede uygulamalar, çözümler ve hizmetleri sunan “Sistem Entegratör” olarak çalışır. DATACORE’un bünyesinde yer alan demo merkezinde oluşturduğu DMS ile (DATACORE Data Management Studio), Türkiye’de bu alanda gerçekleştirilen ilk örnek konumundadır. İş sürekliliği ve veri depolama alanına ait son gelişmelerin bulunduğu bu stüdyoda müşteriler, kendi ortamlarına yakın teknik ortamı oluşturarak test yapabilmekte, buna bağlı olarak ta doğru satın alma kararına varabilmektedirler.

DATACORE, “Akıllı Veri Yönetimi” konsepti çerçevesinde sunduğu uygulamalarda, kendi alanın da öncü uluslararası firmalar ve markalar ile iş ortaklığına sahiptir.

DATACORE; belirlediği vizyonundan hareketle, sunduğu hizmet ve çözüm yelpazesi ile müşterisinin iş sürekliliği alanında her türlü ihtiyacına cevap veren bir iş ortağı olarak çalışır. Telekomünikasyon, Teknoloji, Finans, Üretim, Sanayi, Savunma ve Kamu başta olmak üzere değişik alanlardaki sektörler arası deneyimi ile farklı donanım ve yazılım platformları üzerinde uygulama gerçekleştirmektedir.

Değerlerimiz

Datacore ailesi çalışanları
Müşterilerimiz
İş ortaklarımız
ve
Etik anlayış, Dürüst yaklaşım, Saygı, Profesyonellik, Kalite, Deneyim, Gelişim, Takım ruhu, Müşteri memnuniyeti

Hedeflerimiz

Veri Depolama ve İş Sürekliliği alanında Özel ve Kamu sektörüne yeni dinamikler kazandırarak öncü ve yeni projelere imza atmak.

Uluslararası projelerde gerçekleştirilen sektörel yenilikleri, gelişmeleri ve deneyimleri yerel sektöre kazandırarak, çözüm sağladığı Veri Depolama ve İş Sürekliliği alanını geliştirmek.

Türkiye’de profesyonel, güvenilir, çözüm odaklı yaklaşım ile birikmiş katma değerini kullanarak sadece bügünün değil yarının teknolojilerini de öngören, maliyet ve performans hesaplamalarını doğru planlayarak müşterilerine kaliteli hizmet sunan Tek Sistem Entegratörü olarak Liderliği korumak.

Kurulduğu günden bu güne kadar gelişen uniqe iş anlayışı, yenilikçi bakış açısı, çalışanlarına verdiği değer ile her yıl büyüyen, çok uluslu firma standartlarının Türk kültürü ile harmanlanarak ortak üstünlüklerin kabul edildiği bir kültür var Datacore’da.