Hero Quantum
SOLUTIONS & SERVICES

Data Storage, Business Continuity and Disaster Recovery

Uzmanlığımız ve en yenilikçi ve tanınmış depolama sağlayıcılarıyla olan ortaklıklarımız sayesinde, kuruluşunuzun doğru depolama çözümünü bulmasına yardımcı oluyoruz. Veri merkezinizde, bizimkilerde, genel bulutta veya hibrit kombinasyonda olabilecek bir tanesine sizi yönlendireceğiz. Depolama çözümünüzün her gün istikrarlı ve kullanılabilir kalmasını sağlamak için ihtiyacınız olan tüm sürekli desteği veya yönetimi de sağlayacağız.
ERKUT Göktan’dan Datacore’a Övgüler ;
‘’Bir entegratör olarak çizgisini bozmadan 20 yıl boyunca var olabilmek çok büyük bir başarı’’
Dell Technologies

Dell Technologies

Dell Technologies –Dell Teknoloji Türkiye’deki 16 yıllık yetkili iş ortağı olarak, 23 yıllık veri depolama, konsolidasyon felaket kurtarma ve İş sürekliliği alanındaki bilgi, tecrübe ve deneyimimizi Dell Technologies –Dell Teknoloji yetenekleri ile birleştirerek ihtiyacınız olan çözüme uygun ürünleri Datacore güvencesi ile sunmaktayız. Dell Technologies –Dell Teknoloji özel Global Satış departmanımız ile Global müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı, eksiksiz ve datacore güvencesi ile sağlıyoruz.

ERKUT Göktan’dan Datacore’a Övgüler ; ‘’Bir entegratör olarak çizgisini bozmadan 20 yıl boyunca var olabilmek çok büyük bir başarı’’

DELL TECHNOLOGIES