DELL VXRAIL

VMware için, VMware ile birlikte VMware'i geliştirmek için oluşturulmuş tek HCI çözümü.

Dell VXRAIL
Çeviklik, IT dönüşümünü hızlandırmanın kilit unsurlarından biridir. Hiper bütünleşik altyapının (HCI) çevikliği, boyutlanabilirliği ve basitliği, IT dönüşümüne ve operasyonel verimliliğe destek olur. Dell VxRail™, standardizasyon ve otomasyon yoluyla IT dönüşümünü hızlandırır ve basitleştirir. VxRail ile sadece bir sunucu konuşlandırmakla kalmaz, altyapınızı da dönüştürürsünüz.

VxRail Avantajı

İster veri merkezi modernizasyonunu hızlandırıyor olun, ister hibrit bir bulut kullanıyor olun, ister geliştiricilere hazır bir Kubernetes platformu oluşturuyor olun, VxRail, kullanıcıların işlemleri otomatikleştirmelerini, kesintisiz teknoloji entegrasyonuyla yenilik yapmalarını ve iş değerini hızlandırmalarını sağlayan eksiksiz bir deneyim sunar.

Dell PowerEdge sunucu platformları ve VxRail HCI Sistem Yazılımı tarafından desteklenen VxRail, altyapınızı gelecekte kullanmak ve VMware ekosisteminde derin entegrasyon sağlamak için yeni nesil bir teknolojiye sahiptir.

VxRail, gelişmiş otomasyon da dahil olmak üzere tüm yaşam döngüsüne yatırım yaparak, ilk günden itibaren işinizi kolaylaştırarak IT altyapısını ve operasyonlarını daha da basitleştirmeye olanak tanır. VxRail, VMware vSAN için optimize edilmiş tam entegre, önceden yapılandırılmış ve test edilmiş tek HCI sistemidir ve VMware ortamlarını dönüştürmek için standarttır. VxRail, çok çeşitli operasyonel ve çevresel zorluklarınızı çözen ve birinci kademe uygulamalar, bulut yerel ve karma iş yükleri dahil olmak üzere hemen hemen her kullanım tarzını destekleyen basit, uygun maliyetli, hiper birleştirilmiş bir çözüm sunar.

Dell VxRail ile dönüşüme açılın

OPEX'i azaltın, 5 yıllık operasyon maliyetini %61'e kadar düşürün ve planlanmamış aksama sürelerini %68'e kadar azaltın
Akıllı yaşam döngüsü yönetimi (LCM), kümelerin sürekli olarak doğrulanmasını sağlamak için hızlı, otomatik full stack yamalar ve yükseltme sağlar.
Majör yeni sürümlerde 80.000 test saati, müşterilerin kesin olarak yükseltme yapabilmelerini ve IT verimliliğini önemli ölçüde artırabilmelerini sağlar.
APEX Private ve Hybrid Cloud'un amiral gemisi HCI temeli olan VxRail, derin VMware entegrasyonuna sahip, tümleşik tasarlanmış tek HCI sistemidir.
Grafiğe yoğunlaşmış VDI, AI / ML, uzak ofis, buluta uyumlu uygulama geliştirme, yüksek performanslı bilgi işlem ve ekstrem ortamlarda dağıtımlar dahil olmak üzere her türlü HCI kullanım durumunu destekler.
VxRail dinamik düğümleri, uydu düğümleri ve endüstriyel sağlamlıkta ve küçük VD-4000 ile esnek dağıtım modelleri.
Yaşam döngüsü boyunca hem donanım hem de yazılım için 7/24 tek noktadan global destek.

VxRail HCI Sistem Yazılımı

vSAN ve VMware Cloud Foundation gibi altyapı bileşenleri arasında yer alan entegre yazılım öğeleri paketi olan VxRail HCI Sistem Yazılımı, sorunsuz ve otomatik bir operasyonel deneyim sunar.

VxRail, VxRail Manager ve vCenter arasında yerel entegrasyon sunar, tüm VxRail yönetimi tanınan vCenter Sunucu arayüzü içinde gerçekleşir. VxRail HCI Sistem Yazılımı, bulut tabanlı çoklu kümelerin merkezi veri toplama ve analiz için yönetim ve düzenlemesini içerir.

Bu sistem, müşterilere HCI yığınlarını en üst performansta çalışacak şekilde tutmalarına ve gelecekteki iş yükleri için hazır olmalarına yardımcı olmak için makine öğrenimi ve yapay zeka kullanır. IT ekipleri, altyapı performansını optimize etmek ve işletilebilirliği artırmak için uygulanabilir öngörülerden yararlanır. Ayrıca deneyimli müşteriler, VxRail'i kendi zaman çizelgelerinde kendi kendine konuşlandırmak için Yapılandırma Portalını kullanabilir.

En Yeni PowerEdge Sunucularında VxRail

En son sektör lideri PowerEdge sunucularındaki VxRail, IT dönüşümünü hızlandıran ve altyapınızı geleceğe kanıtlayan yeni nesil teknolojiler sunar. 4. Nesil Intel® Xeon® Boyutlanabilir işlemciler veya AMD EPYC işlemciler dahil olmak üzere birden fazla yapılandırma seçeneğiyle VxRail, platformu iş yükü gereksinimlerinize göre optimize etmek için milyonlarca yapılandırma seçeneği sunar. NVMe sürücüler, uygulama tepki süresini önemli ölçüde artırmak için ek önbelleğe alma seçenekleri sunar. Ek olarak, NVIDIA grafik kartları, yüksek performanslı sanal grafikleri boyutlandırmak ve hesaplamak için kullanılır.

Ölçeklenirlik ve Ağ Oluşumu

VxRail, dayanıklı ve dahili VD-4000, kenar için tek düğümlü uydu düğümü veya iki düğümlü küme, ana merkezde üç düğümlü küme ve VMware Cloud Foundation üzerinde VxRail ile giriş seviyesi dört düğümlü veya standart sekiz düğümlü yerinde bulut gibi esnek dağıtım seçenekleri sunar. Daha fazla depolama esnekliğine ihtiyaç duyanlar için, VxRail dinamik düğümleri – tam VxRail LCM'ye sahip hesaplama düğümleri -, veri merkezli iş yüklerini ele almak için VMware HCI Ağını veya harici depolama dizilerini kullanabilir. Ağ esnekliğine sahip entegre bir raf dağıtımı seçeneği de vardır. Aynı kümedeki karma donanım nesilleri, kesintisiz ölçeklendirme ve depolama genişletme, gereksinimleriniz geliştikçe gelecekteki ölçeklendirme için basit, öngörülebilir, “büyüdükçe öde” yaklaşımı sağlar. Ayrıca, toplu düğüm genişletme, bulut genişletilebilirliği için REST API'leri ve esnek nesne yeniden adlandırma gibi kurumsal yetenekler büyümeyi hızlandırır ve zamandan tasarruf sağlar.

Hibrit Buluta Direkt Rota

APEX Hibrit ve Özel Bulut için amiral gemisi HCI olan VxRail, tek, eksiksiz, otomatik bir platformla hibrit buluta basit ve direkt bir rota sunmak için VMware Cloud Foundation SDDC Manager ile tamamen entegre olan ilk hiper tümleşik sistemdir. Full stack entegrasyonu, VxRail Manager ve SDDC Manager'ın, SDDC Manager tarafından düzenlenen otomatik ve sorunsuz bir güncelleme ve yükseltme işlemine izin verecek şekilde entegre edildiği anlamına gelir. Bu, HCI altyapı katmanı ve VMware bulut yazılım yığını yaşam döngüsünün tek, eksiksiz, otomatik, hibrit bulut platformu olarak yönetildiği, riski önemli ölçüde azalttığı ve operasyonel verimliliği artırdığı anlamına gelir.

VxRail'deki VCF, özel ve ortak genel bulutlar arasında tutarlı yönetim ve düzenleme sağlayarak kuruluşların tüm uygulama portföylerini birden fazla bulutta çalıştırmasına, yönetmesine, bağlamasına ve güvence altına almasına olanak tanır. VxRail'deki VCF, uzak kümeleri destekleyerek müşterilerin mevcut VCF operasyonel yeteneklerini en üst düzeye çıkarmasını sağlar.

VxRail’deki VCF sayesinde tüm yapı veya tercih edilen sanal sunucuların Datacosmos altında, iş sürekliliğinin sağlanması veya felaket kurtarma seçeneği ile barındırılması da mümkün olmaktadır.

Veri Hizmetleri, Güvenlik ve Esneklik

Güvenlik, riski etkin bir şekilde en aza indirmek ve güvenli bir altyapı temeli oluşturmak için entegre VMware yazılımı da dahil olmak üzere VxRail HCI Sistem Yazılımı aracılığıyla her işlemci ve PowerEdge sunucusundan başlayarak VxRail HCI yığınının her düzeyinde yerleşiktir. Gelişmiş güvenlik, DISA ve STIG gereksinimlerine uymak isteyen müşteriler için FIPS 140-2 onaylı şifreleme ve otomatik güçlendirme komut dosyaları ile VxRail Güvenlik Teknik Uygulama Kılavuzu'nu (STIG) içerir. VxRail, ekstrem uygulama veya iş yüklerine hazır olması için HCI-native data-at rest şifreleme, transit şifreleme, replikasyon, yedekleme ve dosya hizmetleri gibi sektör lideri kurumsal veri hizmetlerini sunar. Tüm flash modelleri, daha fazla verimlilik için sıkıştırma, veri tekilleştirme ve erasure coding’den yararlanabilir. VxRail, sınırlı seçeneklerden ve kendi kendini şifreleyen sürücülerin yüksek maliyetinden kaçınmanıza olanak tanıyan 2 faktörlü kimlik doğrulamayı (SecurID ve CAC) destekler. VSAN şifrelemesi, vSphere uyumlu KMIP uyumlu anahtar yöneticileri desteğiyle uyumluluk gereksinimleri ve basit anahtar yönetimi için oluşturulmuştur.

Dell PowerStore

Kurumlar için akıllı all-flash depolama çözümü

PowerStore, müşteri memnuniyetinde 1 numaradır

PowerStore, NPS® puanıyla sertifikalandırılan tek depolama sistemi olup, NPS'in yaratıcıları olan Bain & Company tarafından onaylanmıştır.
Dell Power Store
Günümüzün farklı, dağıtılmış iş yükleri için kurumsal performans ve esneklik
Yapay zeka odaklı yönetim ve otomasyon ile basitleştirilmiş işlemler
İş ihtiyaçlarınızla birlikte gelişmek için tasarlandı

UYUMLU

Herhangi bir iş yükü – Tek platform blok, kurumsal dosya, vVols ve konteyner tabanlı uygulamaları destekler.
Yüksek Performans için üretilmiştir – Uçtan uca NVMe tasarımı (medya, genişletme, ağ), yüksek IOPS sağlar ve gecikmeleri milisaniyenin altına indirir.
Büyüyebilme ve yayılabilme – Kolay, tak- çalıştır, küme başına 18 PB'a kadar genişleme.
Siber esneklik - %99,9999 kullanılabilirlik ve Sıfır Güven siber koruma için üretilmiştir. Yerel metro replikasyon, çoklu bulut yedekleme entegrasyonu.

AKILLI

Kendi kendini optimize etme - Yerleşik makine öğrenimi, manuel çaba harcamadan ortamı optimize eder.
Verimli - 4:1 veri azaltma garantisi %60 daha fazla verimli, Energy Star sertifikası.
Proaktif sağlık analitiği - Akıllı izleme, riski azaltır ve ihtiyaçları önceden tahmin eder.
Programlanabilir altyapı - DevOps'u kolaylaştırın, uçtan uca iş akışlarını otomatikleştirin, çoklu bulutla yeniliğe açılın.

SÜREKLİ MODERNLİK

Her şey dahil yazılım aboneliği - Lisans ücreti yok, kesintisiz PowerStore yeniliği.
Kesintisiz donanım güncellemeleri

Dinamik AppsOn

Uyarlanabilir Yapı

Dynamic AppsON, yalnızca hesaplamalı VxRail dinamik düğümlerini PowerStore T model cihazlarla, kullanıcıların hesaplamayı veya depolamayı bağımsız olarak ölçeklendirmelerini sağlayan sıkı bir şekilde entegre edilmiş bir çözümde birleştirir. Her iki platform için de esnekliği artırarak VxRail ortamlarına powerstore'ların kurumsal verimlilik, veri koruma ve esneklik özelliklerine erişim sağlar ve PowerStore ortamlarının CPU yoğun iş yükleri için hesaplamayı hızla genişletmesine yardımcı olurken, uçtan uca otomasyon ve yönetim entegrasyonu ile işlemleri basitleştirir.

Esnek tüketim modelleri

Nasıl dağıtılacağını ve satın alınacağını siz seçersiniz

PowerStore'u, hepsi bir arada otonom altyapı bulut platformumuz olan Dell VxBlock for CI içinde mevcut altyapıyı tamamlayan bağımsız bir cihaz veya bir depolama seçeneği olarak kullanın. Hangi modeli seçerseniz seçin, esnek satın alma seçenekleri, kuruluşunuzun ihtiyaçlarına uyacak şekilde depolama edinimini basitleştirir. Geleneksel CAPEX'ten APEX Özel Çözümlerine kadar, kullanıma göre harcamaları uyumlu hale getiren ödeme modeli sunan PowerStore, hem teknolojik hem de finansal sonuçları optimize eder. İster yalnızca depolama alanı ekliyor olun, ister birden fazla ürün kategorisini içeren uçtan uca bir çözüm başlatıyor olun, hem başlangıçta hem de ortamınızı genişletirken IT harcamalarınızdan mümkün olan en iyi getiriyi elde ettiğinizden emin olacağız.

PowerStore'a Taşınma

Dahili geçiş araçları

PowerStore, tüm blok veya dosya geçişlerini doğrudan PowerStore Yöneticisi sihirbazından otomatikleştirmenize olanak tanıyan dahili araçlar da dahil olmak üzere, her zamankinden daha fazla geçiş yolu sunar. Mevcut bir Dell depolama platformunuz varsa, yedi tıklamayla kesintisiz bir diziden diziye aktarımı tamamlayabilirsiniz.16 Ana Bilgisayar şeffaf bir şekilde yeniden eşleştirilir ve süreç boyunca iş yükü performansını yüksek tutarak tamamen boşaltılır.

DobiMigrate dosya taşıma yazılımı

PowerStore artık her yeni cihaz satın alımında gelişmiş DataDobi'nin DobiMigrate dosya taşıma yazılımını içeriyor. DobiMigrate, büyük, karmaşık taşıma projelerini basitleştirir ve dünya çapında IT ekipleri tarafından güven kazanmıştır. Yazılım, en büyük taşımalar için bile PowerStore müşterilerine ücretsizdir.

Dell Teknolojileri Hizmetleri

Cihazınızın ömrü boyunca tercihler ve esneklik

Uçtan uca ProSupport ve ProDeploy hizmetleri, Powerstore'u yapılandırmanıza, desteklemenize ve optimize etmenize yardımcı olarak yeni altyapı çözümünüzün benimsenmesini ve yönetilmesini kolaylaştırır.

Yazılım odaklı, modern depolamanın bir sonraki aşamasına hoş geldiniz

Küresel iş ve teknoloji alanlarında mevcut dönem, depolama açısından olağanüstü bir değişimi beraberinde getirmiştir ve özellikle veri miktarında ve dağılımında patlama yaşayan IT yöneticileri için etkili olmuştur. Artık merkezi bir konuma sıkışmamış olan günümüz uygulamaları, her yerde depolanan verilerle çalışır, bu veriler çekirdek veri merkezinin hem içinde hem de dışında çeşitli formatlarda bulunur.

Bu hızlı dönüşüme ayak uydurabilmek için şirketler çoklu bulut ve uç bilgi işlem gibi yeni dağıtılmış IT stratejilerini benimsemişlerdir. Bu geçişlerin birçoğu halihazırda devam etmektedir ve modern bir yaklaşıma geçmeyen işletmeler, hızlı bir şekilde yetişmeleri gerektiğini fark etmektedirler! Ancak çözüm kapsamı ve çeşitliliği artarken, şirketler aynı zamanda karmaşıklığı arttırmayı göze alamayacaklarını da biliyorlar. Bugünün altyapısı geleceğe dönük ve basit olmalıdır. Planlar değiştikçe, IT yöneticileri sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacak, işini iyi yapan bir depolama alanı isterler.

PowerStore'un yazılım odaklı yapısı, yönetim karmaşıklığını ortadan kaldırırken size kalıcı bir çeviklik avantajı sağlamak için tasarlanmıştır. Operasyonlarınızı uzun vadede basitleştirerek hem bugünün hedeflerine hem de henüz belirlemediğiniz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Uyarlanabilir Yapı

PowerStore'un avantajı, değişime en büyük hareket alanını ve esnekliği sağlayan kapsamlı bir kurumsal yetenek yelpazesi ile başlar.

Bütün İş Yükleri

PowerStore'un ortaklaştıran tasarımı, blok, kurumsal dosya ve vVols depolama biçimlerini tek bir yüksek yoğunluklu yapıda birleştirerek geniş inovasyon için kullanışlı, yönetimi kolay bir platform sunar. Hem genel amaçlı hem de özel iş yükleri için ideal olan PowerStore, büyük ölçekli veritabanları, bulut tabanlı yerel uygulamalar, uç tabanlı IoT analizleri ve dosya tabanlı içerik depoları kadar çeşitli uygulamaları destekler.

Platform, mevcut altyapılara sorunsuz bir şekilde entegre olur ve çoklu protokol fiziksel ağ desteği sunar (32Gb FC ve 100Gb Ethernet dahil). Ayrıca, DC/düşük güç hattı, NEBS'ye hazır çözümler veya KVKK düzenlemelerine uygunluk gibi sektör gereksinimlerini karşılamak için seçenekler bulunur. İş stratejiniz sizi nereye götürürse götürsün, PowerStore'un tam özellikli, uyarlanabilir tasarımı benzersiz atılımınızı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Performans için tasarlandı

Tutarlı, öngörülebilir performans uzun zamandır iş yükü başarısı için bir temel olmuştur, ancak dağıtılmış IT için yeni temel gereksinim, ihtiyaçlarınızla birlikte genişleyebilen ve büyüyebilen performanstır.

PowerStore, NVMe teknolojisi için temelden inşa edilmiştir ve hem cihazın temel şasesinde hem de genişleme kabinlerinde çift bağlantı noktalı Intel® Optane™ NVMe SSD'lerden yararlanır; ayrıca harici ağda NVMe/TCP ve NVMe/FC kullanır. Bu uçtan uca NVMe ekosistemi son derece yüksek IOPS ve düşük gecikme süresi sağlar, birden fazla çözüm döngüsü boyunca uzun süreli değer sunar.

Büyüyebilme ve Yayılabilme

Performans ve kapasite bağımsız olarak büyüyebileceğinden, ilk PowerStore yapılandırmanızın yeteneklerini genişletmek basit ve verimlidir. Her PowerStore cihazı, çift aktif aktif düğüme sahiptir ve tek sürücü ile 4,7 PBe efektif NVMe kapasitesinin üzerine çıkabilir. Daha fazla işlem gücü ve 18 PBe efektif NVMe kapasitesini aşan kapasiteler için birleşik bir yapılandırmada birden fazla cihaz kümelenebilir.

Kurumsal kullanılabilirlik

Nasıl büyüdüğünüz önemli değil, PowerStore'un yenilikçi Dinamik Esneklik Motoru (DRE), yüksek düzeyde verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlarken aynı anda sürücü arızalarına karşı koruma sağlamak için gelişmiş sanallaştırma yöntemlerinden yararlanarak iş açısından kritik verileri korur. kümelenebilir.

Çok aygıtlı ortamlarda, yerel dosya, blok ve vVols çoğaltması, herhangi bir iş yükü için veri hareketliliği ve ilke tabanlı değişmez anlık görüntü koruması sağlar. Daha büyük mesafelerde (60 mil uzaklığa kadar), yerel metro senkron replikasyon size yazılım tabanlı, sıfır RTO/RPO yüksek kullanılabilirlik çözümü sunar ve sadece altı tıklama ile ek bir maliyet olmadan yapılandırılabilir!

PowerStore'un PowerProtect DD entegrasyonu, PowerStore Manager UI'den doğrudan uzaktan veya çoklu bulut yedeklemeleri kurmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Dahil edilen Anında Erişim özelliğini kullanarak kolay ve ayrıntılı geri yükleme yapabilirsiniz.

Siber Güvenlik

PowerStore, Güvenli Anlık Görüntüler, Dinlenme Durumunda Veri Şifreleme, Çoklu Faktörlü Kimlik Doğrulama, Dosya Düzeyinde Saklama (FLR), Donanım Kökeni Güvenliği, güvenlik analitiği ve ABD Federal/DoD çevreleri için yeni STIG modu gibi yeteneklerle gelişen siber güvenlik tehditlerine karşı bir adım önde kalmanızı sağlar. Veri güvenliği, PowerStore'un DNA'sının temelini oluşturur ve platformun NIST uyumlu geliştirmesi, tüm organizasyonların Sıfır Güven benimsemesini daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olur; böylece saldırılara karşı korunabilir, saldırıları önleyebilir ve daha hızlı bir şekilde kurtarılabilirsiniz.

Yerleşik zeka değişimi kolaylaştırır

Ancak yalnızca değişime cevap verme kabiliyetine sahip olmak yeterli değildir – hem basit olmak hem yıkıcı olmamak yolunca değişime ihtiyacınız vardır.

Kendi kendini optimize eden cihaz

PowerStore'un entegre zekası, hızlı strateji değişiklikleri yaparken bile, sizin tarafınızdan manuel müdahale olmaksızın verimliliği, performansı ve kullanılabilirliği otomatik olarak ayarlar. Yeni bir sürücü taktığınız anda tüm depolama hizmetleri otomatik olarak yapılandırılır. Çözüm geliştikçe maliyetler sürekli olarak düşük kalır ve performanstan ödün vermeden her zaman açık olan akıllı veri azaltma, ortalama 4:1 DRR garantili bir şekilde sunar.

Yapay Zeka/Makine Öğrenimi süreçleri, hem bireysel hem de kümelendirilmiş cihazlar için onlarca meşakkatli görevi ve karar noktasını ortadan kaldırır. Hacim yerleştirme, veri taşıma, kaynak dengeleme ve sorun giderme gibi işlemlerden, PowerStore uygulamaların ve hizmetlerin daha hızlı bir şekilde sunulmasını sağlar ve yönetim etkileşimini %99'a kadar azaltır. Ek olarak, ek zeka, metadata katmanlaması ve QoS işlemlerini ele alır ve dahil edilen SmartFabric Storage Yazılımı, endüstrideki ilk otomatikleştirilmiş uçtan uca NVMe dağıtımı ile ağda manuel çabayı tamamen ortadan kaldırır.

Proaktif sağlık analitiği

Karar vermeniz gerektiğinde PowerStore, sunucular, depolama, ağ ve bulut dahil olmak üzere birden çok altyapı kategorisinde akıllı analizler ve bağlantılı öngörülerle hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlar. Powerstore'un AIOps uygulaması CloudIQ, herhangi bir mobil cihazdan uygun bulut tabanlı erişim ile sorunların 10 kata kadar daha hızlı çözülmesine, siber güvenlik riskinin azaltılmasına, personel verimliliğinin artırılmasına ve gelecekteki ihtiyaçların tahmin edilmesine yardımcı olur.

Programlanabilir altyapı

PowerStore zekası, genel ekosisteminizi önde gelen düzenleme çerçeveleriyle REST API ve entegrasyonlarıyla basitleştirir, uygulama geliştirmeyi kolaylaştırır ve depolama iş akışlarını güçlü bir şekilde otomatikleştirir.

DevOps kullanıcıları, platformun Ansible, Terraform ve Container Storage Interface (CSI) eklenti entegrasyonlarını kullanarak PowerStore'u doğrudan Kubernetes'ten sağlayarak dağıtımları günlerden saniyelere düşürebilir. Dell Container Depolama Modülleri (CSM'LER) Kubernetes'e ek kurumsal depolama işlevleri getirerek bulutta yerel iş yüklerini kolaylaştırır ve Amazon EKS desteği, kapsayıcı düzenlemesini genel ve şirket içi bulutlarda çalıştırmanıza olanak tanır.

İki yönlü VMware entegrasyonları

PowerStore, PowerStore Manager arabiriminde hem uçtan uca VMware görünürlüğü hem de doğrudan vSphere'den VM düzeyinde PowerStore hizmetleri sağlama olanağı sunar. Hangi yönetim perspektifini tercih ederseniz edin, bu entegrasyonlar PowerStore kaynaklarının bir VMware ortamında nasıl tüketildiğini analiz ve kontrol etmenize, çaba ve riski en aza indirmenize ve çözüme daha hızlı zaman sağlamanıza yardımcı olur.

Ek entegrasyonlar arasında VSI eklentileriyle vRO, VAAI ve VASA desteği, yerel blok, vVols ve dosya veri depoları, NVMe üzerinden vVols ağları ve yerel vVols çoğaltması bulunur. Bu özellikler PowerStore'u hem bağımsız VMware depolama dağıtımları için hem de Dell VxRail düğümleri gibi HCI çözümlerinin tamamlayıcısı için çok uygun hale getirir. Dinamik AppsON ek bilgi çubuğuna bakınız.

Hibrit ve Çoklu bulut

PowerStore'un yazılım odaklı mimarisi, bir dizi hibrit bulut ve çoklu bulut hizmetini destekleyerek ek esneklik sunar. PowerStore, önceden oluşturulmuş vSphere yönetimini buluta genişleten VMware Cloud Foundation (VCF) çözümlerinden PowerProtect DD Virtual Edition Bulut Katmanı veya tam olarak yönetilen Bulut Veri Hizmetleri ortamlarıyla hiper verimli şifreli yedeklemeye kadar, genel maliyeti düşürürken ve sunucuların tam kontrolünü korurken bireysel bulut sağlayıcılarının güçlü yanlarından yararlanmanıza yardımcı olur.

Bulut sağlayıcı partneriniz Datacosmos olarak elbette her zaman yanınızdayız.

Sürekli modernlik

Avantajlar burada bitseydi, bu güçlü kurumsal özellikler dizisi çoktan geleceğe yönelik inanılmaz bir değer sunardı. Ancak platform aynı zamanda PowerStore teknolojisi kendisi evrildiğinde geçişleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Kesintisiz yenilik

PowerStore'un PowerStoreOS olarak bilinen kapsayıcı tabanlı yazılım mimarisi, tek tek işletim sistemi bileşenlerini mikro hizmetler olarak izole ederek performansı, hata toleransını ve güvenliği artırır. Bu benzersiz esneklik aynı zamanda PowerStore mühendislik ekibinin yeni özellikleri ve geliştirmeleri benzeri görülmemiş bir hızla sunmasına ve yenilikleri müşterilere kesintisiz yükseltmeler şeklinde hızlı bir şekilde iletmesine olanak tanır.

Her şey dahil yazılım aboneliği

Tüm yazılım dizileri, hem ilk işletim sistemi sürümü hem de devam eden performans ve özellik yükseltmeleri olmak üzere donanım satın alımına dahildir. Satın almanız ve sürdürmeniz gereken bir lisans yoktur ve tüm yazılım geliştirmeleri, ürünün ömrü boyunca ücretsiz olarak sağlanır.

Sorunsuz donanım yükseltmeleri

Powerstore'un modüler donanım platformu da daima moderniğini koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Örneğin, Gen 1 müşterileri, mevcut sürücülerini, temel kasalarını ve genişletme muhafazalarını koruyarak mevcut cihazlarının performansını basit bir düğüm / denetleyici takası yoluyla Gen 2 eşdeğerine (veya daha yüksek bir modele) yükseltebilir. Bu yerinde veri yükseltmeleri, kesinti veya uygulama etkisi olmadan gerçekleştirilir.

Anytime Yükseltme

PowerStore'un kesintisiz donanım yükseltmeleri, eklenti seçenekleri olarak satın alındığında çok uygun maliyetlidir, ancak Dell, sektör lideri Anytime Yükseltme programı ile avantajını bir adım öteye taşır.

Anytime Yükseltme, Powerstore'un uyarlanabilir mimarisinden yararlanmanın en basit ve en uygun maliyetli yoludur. Diğer programlardan farklı olarak, Anytime Upgrade, hem altyapınızı dönüştürebileceğiniz şekillerde hem de esnek “kilitlenmeyen” terimlerle gerçek esneklik sağlar.

Kesintisiz Yeni Nesil yükseltme: Mevcut cihazınızı eşdeğer yeni nesil modele veya daha yüksek bir modele yükseltin.
Yayılım yükseltme: PowerStore kümenizi ikinci bir sistemle genişletmek için indirim hakkı edinin.

Avantajınızı kullanana kadar hangi yükseltmeyi istediğinize karar vermenize gerek yoktur.Bakım sözleşmeniz sırasında herhangi bir zamanda yükseltme yapılabilirsiniz, yükseltmeyi almak için sözleşmenizi yenilemeniz gerekmez. Profesyonel dağıtım hizmeti, tüm çözümünüzü zahmetsizce modernize etmenize olanak tanıyan düğüm yükseltmeleri için tamamen kapsanmıştır. Yeni bir cihaz için yeniden bütçe yapmanıza gerek kalmaz - sadece ne zaman yükselteceğinizi seçin, gerisini Dell halleder. İş yüklerinizin her zaman en son teknolojiyle çalıştığından emin olarak, ön depolama ile bulut benzeri bir deneyime ulaşabileceğiniz en yakın şey budur.

Esnek geleceğinizi Dell'e emanet edin

Ve elbette, bir Dell Teknolojileri platformundan bahsediyoruz, bu da dünya standartlarında güvenilir bir altyapı sağlayıcısıyla çalışmanın tüm avantajlarını elde ettiğiniz anlamına geliyor. Hiçbir zaman tek bir çözüm veya dağıtım şablonuyla sınırlı kalmayacaksınız. Dell, hızla değişen bir dünyada seçeneklerinizi açık tutmanıza yardımcı olacak geniş iş deneyimine ve derin iş yükü bilgisine sahiptir.

Dell Technologies Advantage, en üst düzey ProSupport ve ProDeploy hizmetlerinden, tedarik zinciri mükemmelliğinden ve CAPEX'TEN OPEX finans'a kadar esnekliğinden geleceğe yönelik program garantilerine ve güvencelerine dayanan, genel PowerStore deneyiminin bir diğer temel gücüdür.

Sınır tanımaz bir geleceğe hazır olun. PowerStore, bir sonraki atılımınızı ve sonrasını oluşturmanıza yardımcı olduğundan, bu sürekli modern platformun iş başarınızın uzun vadeli bir destekçisi olacağına güvenebilirsiniz.