Profesyonel Hizmetler
ÇÖZÜMLER & HİZMETLER

Profesyonel Hizmetler

Türkiye’deki standart bakım & destek hizmetleri mantığı Datacore ile tamamen değişti!
Yönetilen Hizmetlere Özel Datacore'a Övgüler
Profesyonel Hizmetler
Bakım ve Destek Hizmetleri
Konusunda uzman, en üst seviye güncel sertifikaları tamamlanmış, gelişen, tecrübeli bir ekip ile güvenli, kendi ekibi gibi kurumunuzu önemseyen destek ekibimiz, her çözüme ayrı ayrı takım liderlikleri ile sizlere kaliteli hizmet sunulmaktadır.
Değerli markalarda en üst seviye iş ortaklığı ile üreticiler ile yapılan garanti anlaşmasına ek olarak Datacore tarafından verilen taahhütlerin sürekliliğinin sağlanması için geniş kapsamlı yedek parça stoğu yatırımı yapılmıştır.
Teklif edilen çözümün, ortamınıza nasıl entegre edileceği hakkında detaylı raporlamalar sunarak ve birebir uygulayarak sorunsuz bir yapı teslim edilmektedir.
Verilen tüm hizmetin SAP ile takibi ve raporlanması yapılmaktadır.
Danışmanlık Hizmetleri

Altyapı analizlerini doğru ve sistematik bir şekilde yaparak hedeflediğiniz performansta çalışabilmesi için gerekli ürün, teknoloji ve uygulama optimizasyonu sağlamaktadır. Elde edilen analizlerin size özel olarak raporlanarak tarafınıza iletilmesi ile mevcut altyapının uçtan uca incelenmesi ve aksayan noktaların belirlenmesi mümkün olmaktadır.

Kurulum Hizmetleri

Doğru kurulum; eğitim, yatırım ve deneyim ile gerçekleşir. Bu bakış açısıyla 5000 üzerinde gerçekleşen başarılı kurulumlarımız, sorunsuz çalışan yapılar, kurulum aşamasındaki Datacore profesyonelliğini gözlemleyen memnun değerli müşterilerimiz ile güvenle hizmet kalitemizi devam ettiriyoruz. Farklı ürün gruplarına bağlı takım liderlerimiz olduğu için kurulumunuza çözüme uygun konusuna hakim kıdemli mühendislerimiz ile hizmet verilmektedir.

Eğitim Hizmetleri

Datacore’un çözüm sağladığı ürünlere ait ve kurumsal bir programa bağlı olarak kendi öz kaynakları ile düzenlenen teknik memnuniyeti yüksek eğitimlerdir. Yetkili eğitim merkezlerimizde 10-15 kişilik sınıflarda düzenlenen eğitimler, belirlenen standartlarda ve uluslararası çerçevede kullanılan eğitim materyalleri ile uzman sertifikalı teknik mühendisler tarafından gerçekleştirilir. Eğitimde anlatılan konuların Datacore Data Management Studio (DDMS) ortamında test edilmesi sağlanmaktadır. Eğitim sonunda katılım belgesi verilmektedir. Eğitim başarı ile tamamlandığında sertifikanız takdim edilmektedir..