"Memnuniyet olmasaydı, bu cümleler yazılamazdı."

Değerli müşterilerimize; bize olan güvenlerini ve memnuniyetlerini bildirerek verdikleri güç için çok teşekkür ediyoruz.
Yönetilen hizmetler ile yedekleme ve kurtarma çözümü
DATACORE’un çözümsel yaklaşımı ile gerek POC, gerek entegrasyon sürecimizde tüm ihtiyaç ve taleplerimize anında cevap bulabildik. Proje hayata geçirilmeye başlandığında masada konuşulan tüm plan ve yöntemlerin söylendiği gibi uygulanabiliyor olduğunu görmek, çalışmaların başarıyla sonlanacağının bir göstergesiydi.
Mert ORUZ
Arkas Holding - CIO
Kuzey Kıbrıs Turkcell Yedekleme ve Kurtarma Projesi
Proje öncesinde DATACORE ile herhangi bir çalışmamız olmamıştı. Projeyi gerçekleştireceğimiz en doğru firmayı belirleme aşamasında; tecrübeleri, ilgili olmaları, detaylara verdikleri önem ve bilgili olmaları açıkçası bizi çok etkiledi. Datacore’un sağladığı çözüm ile throughput değerlerinde %80 iyileştirme ve tekilleştirme ile %74 depolama alanı tasarrufu sağlandı. Bugüne kadar olan tüm proje süreçlerini değerlendirdiğimizde, doğru bir seçim yaptığımızı görüyoruz.
Umut HOCANIN
Turkcell - Altyapı Yönetim Müdürü
Datacore firması ile veri depolama ve yedekleme altyapı yenileme projesinde birlikte çalıştık.
Proje başlangıcı öncesinde, NETAPP ve COMMVAULTkonularında geniş bilgi paylaşımının ardından, dizayn aşamasında, uzun yıllara dayanan depolama ve yedekleme teknolojileri konusundaki hakimiyetleri ile sürdürülebilir, güvenli, esnek bakış açılarıyla alternatifli çözümler oluşturuldu. Sonuçta; iş sürekliliğini ve veri güvenliğini hedefleyen, performanslı Veri Depoloma ve Yedekleme çözümleri oluşturuldu. Tüm bu çalışmalar sırasında, yüksek yetkinliklerini, etkin hizmet anlayışlarını ve sahip oldukları sorumluluk bilinçlerini gözlemledik. Bu yaklaşımlarıyla, her iki projemizi güven içinde ve başarıyla tamamladık.
Ziya ÖZER
Manager, TMMT Site Services
Değerli Referanslarımızdan Bazıları