Kuruluş 2000 / 21. Yıl
Datacore kurulduğu günden itibaren farklılık yaratarak; tecrübeli, bilgili, donanımlı kadrosu ve çözüm odaklı yaklaşımıyla; Türkiye'de “Sistem Entegratörü” kavramını olması gereken noktaya taşımıştır.
Müşterilerilerinin ihtiyaçlarını ön planda tutarak ve doğru algılayarak, ortamlarındaki verinin her aşamada yönetimini sağlayan üst seviyede uygulamalar, çözümler ve hizmetler sunan Datacore, Türkiye’nin önde gelen kurumlarına sağladığı hizmet kalitesini, müşterilerinin memnuniyeti ile geliştirerek sürdürmektedir.

Öncü markalar ile en üst seviye iş ortaklıklarının bulunduğu geniş çözüm yelpazesine ek olarak kurumlara 7 yıldır “yönetilen hizmetler” ile aylık ödemeli, operasyonel kaynakların daha verimli kullanıldığı, rutin işlerin riskinin de devredildiği güvenli bir hizmet sunmaktadır.
Vizyonumuz;
Sunduğumuz çözümler ve öz kaynaklarımız ile sağlanan hizmetler, yıllara dayanan tecrübemiz, bilgi birikimimiz ile farklılık yaratarak, Türkiye&Ortadoğu üst kurumsal pazarında tercih edilen lider, güvenilir sistem entegratörü konumuna erişmektir.
Misyonumuz;
Sistem Entegratörü olarak verinin her aşamada yönetimini sağlayan çözümlerin bilgi, deneyim ve güvenle en yüksek kalitede sunulması. Bilgi birikimi ve çözüm odaklı yaklaşımla ihtiyaçları değerlendirip, gelişen teknolojiyle uyumlu, güvenilir ve yönetilebilir projeleri hayata geçirmek. Datacore öz kaynakları ile sağlanan danışmanlık, destek ve eğitim hizmetleriyle kurumsal müşterilerin çözüm sürekliliğini kalıcı memnuniyet ile sağlamaktır.
Değerlerimiz;
Ekibimiz, bilgimiz, tecrübemiz, ileri görüşlülüğümüz, profesyonelliğimiz, üstün destek hizmetlerimiz, dürüst ve etik yaklaşımımız, müşteri odaklılığımız, saygımız, takım ruhumuz, detaycılığımız, yaratıcılığımız, vazgeçmeyen inatçı yanımız.
Kalite ve Bilgi Güvenliği Polikamız
DATACORE Bilgi Sistemleri, tüm süreçlerini sahip olduğu TSE, ISO 9001:2015, TS ISO/IEC 27001:2013 ve ISO/IEC 20000:2011 kalite standartları paralelinde işletir.
Görüntüle >>
Kişisel Verilerin Korunması ve
İşlenmesi Genel Aydınlatma
Metni
Kişisel verilerinizin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, veri sorumlusu sıfatıyla Datacore Bilgi Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (“Datacore” veya “Şirket”) tarafından hangi kapsamda işlenebileceği aşağıda açıklanmıştır.
Görüntüle >>
Kişisel Verilerin Korunması ve
İşlenmesi Politikası
Datacore Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikası (“Datacore KVK Politikası”) ile Datacore tarafından kişisel verilerin korunmasında ve işlenmesinde benimsenen ilkeler düzenlenmektedir.
Görüntüle >>
Veri Sahibi Bilgi Talep
Formu
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“6698 sayılı Kanun”) 11. maddesi uyarınca veri sahibi olarak Datacore Bilgi Sistemleri San.ve Tic.A.Ş.’ne (“Şirket”) başvurarak aşağıda yer verilen taleplerde bulunabilirsiniz
Görüntüle >>
Rüşvet ve Yolsuzlukla
Mücadele Politikası
Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Politikasının (“Politika”) amacı Datacore Bilgi Sistemleri San.ve Tic.A.Ş.’nin (“Datacore”) Datacore İş Etiği Kurallarında da yer alan rüşvet ve yolsuzluk karşıtı politikalarının ortaya konulmasıdır
Görüntüle >>
İş Etiği Kuralları
Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.
Görüntüle >>
Corona virüsü nedeniyle alınan koruyucu önlemler
COVID-19 salgınıyla ilgili en son bilgileri sürekli an ve an takip eden özel bir grup kurulmuştur. Datacore çalışanlarının, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın güvenliğini sağlamak amacı ile sağlık bakanlığından gelecek bilgilendirmeler acil öncelikli olarak dikkate alınarak, alınmış olan önlemler yenilenecektir.
Görüntüle >>