Veri Depolama, İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma
ÇÖZÜMLER & HİZMETLER

Veri Depolama, İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma

Hatasız bir şekilde planlanmış çözüm sizlere performans ve veri güvenliğini beraberinde getirir.
Yönetilen Hizmetlere Özel Datacore'a Övgüler
Veri Depolama, İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma
All Flash
Depolama Çözümleri
Hibrit
Depolama Çözümleri
Obje
Depolama Çözümleri
SDS
Depolama Çözümleri
Spot By
NetApp

DETAY

Datacore Bilgi Sistemleri sunduğu çözümler ile şirketlerin yapay zeka projelerini uygulamaya koymasını, var olan uygulamaları da hızlandırmasını ve bulut hizmetlerinden faydalanmasını sağlayan ürünler ile birlikte sektörün en hızlı, bulut bağlantılı kurumsal all-flash sistemleri ve hibrit bulut ortamları için yeni veri yönetim yazılımları ürün ve çözümler arasında ön plana çıkıyor.
Sektörün ilk uçtan uca “nonvolatile memory express” (NVMe) mimarisini destekleyen çözümler ile performansını daha güçlü destekliyor ve Fiber Kanal Protokolünden yüzde 50 daha hızlı veri erişimi ile tek bir sistem üzerinden yüzde 60 daha fazla iş yükünü çalıştırabiliyor.
Kurumsal varlıklarınızı en iyi şekilde koruyan aktif iş sürekliliği çözümleri ile kesintisiz veri erişimi sunar.
Petabayt ölçeğindeki veri setlerinin bulutta veya kurum içinde otomatik olarak nesne tabanlı depolamada katmanlanmasını sağlar.
Lider ürünler ile All-Flash depolama teknolojisi, uygulama performansını artırarak ve sunucu verimliliğini geliştirerek şirketlerin iş süreçlerini ciddi şekilde değiştiriyor.
Datacore'un size sağladıkları
Projeye uygun danışmanlık & destek ve eğitimlerin sağlanması
Oluşturulan dizaynların lider markalarımızla çözümlendirilmesi
Konteyner duyarlı depolama desteğinin ve çözümlerinin sağlanması
RTO ve RPO ihtiyaçlarınızla paralel depolama iş sürekliliği ve felaket kurtarma dizaynlarının oluşturulması
Verilerinizin gücünü açığa çıkarın.
Datacore, kurumsal verinin en doğru şekilde yönetilmesini sağlayan kendini kanıtlamış, konusunda lider bir sistem entegratörü olarak hizmet vermektedir.
Teknolojiyi önden takip eden, ihtiyacınız olduğu gün çözüme yönelik doğru ortamları sağlayabilmek adına tam anlamıyla hazır ve donanımlı teknik ekibi ile yanınızda olan Datacore, bu yaklaşımı ile müşterilerinden övgüler almıştır.
DATACORE'un bu çözüm yaklaşımı, binlerce kullanıcı ile kurumsal uygulamalarınızda risksiz, ölçeklendirilebilir ve esnek bir yapıya geçme güvencesi sağlar.
İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda yönetilebilir, verimli, yüksek performans sağlayabilen akıllı veri depolama ürünlerinin tüm desteğini, kendi bünyesindeki güçlü destek ekibi ve lider markalar ile sağlamaktadır.