NetApp Spot
ÇÖZÜMLER & HİZMETLER

NetApp Spot, sunan:
Datacore Bilgi Sistemleri

Genel Bakış
Ürüne Genel Bakış

ePlus tarafından sunulan NetApp Spot, AWS (Amazon Web Services) hesaplarınızı kolayca idare etmenize, hızlı ve sürekli olarak, maliyetleri ve AWS hizmet sunumunu optimize etmenize imkan veren kapsamlı bir SaaS tabanlı tekliftir. Entegre pakete dahil olan kilit ürünler şunları içerir:

· Eco Rezerve Instance'lar ve Tasarruf Planları için tam bir yaşam döngüsü yönetimi sağlar. Eco, RI kullanımını azamiye çıkarır ve bilgi işlem taahhütlerinizde yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için AWS Marketplace'te satış ve dönüşümü otomatik hale getirir.

NetApp Spot

· Elastigroup Bilgi işlemde %90'a varan oranda tasarruf sağlamak için kullanılabilirlik ve kurumsal SLA'larla (Hizmet Düzeyi Anlaşmalarıyla) EC2 Spot Instance'larda görev açısından kritik iş yüklerinin dağıtılmasını kolaylaştırır. Öngörülebilir performans için gelişmiş otomatik ölçeklendirmenin yanı sıra düzinelerce AWS hizmeti ve aracıyla entegrasyon sayesinde, işe başlamak için sadece birkaç tıklama yapmanız yeterli.

· Ocean Sunucusuz konteyner deneyimi sunar. ECS, EKS ve Kubernetes'i destekleyen sağlam, konteyner odaklı otomatik ölçeklendirme, akıllı ve doğru ebatlandırma sayesinde, altta yatan EC2 Spot Instance kümesini "kurabilir ve unutabilirsiniz".

· Cloud Analyzer İş yükleri, hizmetler, bölgeler ve AWS hesapları genelinde altyapı kullanımı ve maliyetlere ilişkin ücretsiz bilgiler sunarak yalnızca birkaç tıklamayla maliyetleri nasıl ve nerede azaltabileceğinizi gösterir.

Spot, AWS yolculuğunun tüm aşamalarında müşteriler için geçerlidir. Platform sayesinde, RI/Tasarruf Planı optimizasyonu gibi basit bir hedefle başlayıp, hazır olduğunuzda Spot instance optimizasyonlarına ve daha gelişmiş işlevlere geçebilirsiniz. AWS Gelişmiş Danışman Ortağı olarak ePlus, müşterilerin kendi AWS ekosistemleri genelinde FinOps'u benimsemelerine ve nihai hedef olan AWS'yi iş çevikliğini ve yenilikçiliği artırmak amacıyla kullanmalarına yardımcı olur.

Kilit Özellikler

· CloudFormation şablonlarıyla başlaması kolay

· Kullanması kolay kullanıcı arayüzü

· RI ve Tasarruf Planları alımlarını ve RI sellback (geri satışı) tamamen otomatik hale getirir

· Azami ölçüde tasarruf sağlamak için akıllı Spot alımlarını tamamen otomatik hale getirir

· İşleri yönetmeleri için Cloud Operations ekiplerine zaman kazandırır

Fiyatlandırma
Datacore Bilgi Sistemleri

Yerine getirme metodu
Profesyonel Hizmetler
Bu hizmet ile ilişkili yazılımlar

Spot By NetApp Enterprise