Hero Quantum
ÇÖZÜMLER & HİZMETLER

Veri Depolama, İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma

Uzmanlığımız ve en yenilikçi ve tanınmış depolama sağlayıcılarıyla olan ortaklıklarımız sayesinde, kuruluşunuzun doğru depolama çözümünü bulmasına yardımcı oluyoruz. Veri merkezinizde, bizimkilerde, genel bulutta veya hibrit kombinasyonda olabilecek bir tanesine sizi yönlendireceğiz. Depolama çözümünüzün her gün istikrarlı ve kullanılabilir kalmasını sağlamak için ihtiyacınız olan tüm sürekli desteği veya yönetimi de sağlayacağız.
Huawei

Huawei

Huawei Türkiye’deki en yetkili iş ortağı olarak 23 yıllık veri depolama, konsolidasyon felaket kurtarma ve iş sürekliliği alanındaki bilgi, tecrübe ve deneyimimizi Huawei yetenekleri ile birleştirerek ihtiyacınız olan çözüme uygun ürünleri Datacore güvencesi ile sunmaktayız.

2021 yılı Best IT Partner of 2020 ödülü ile hizmetlerimizi büyüterek devam ettirmekteyiz.

Neden Huawei Depolama?

Tüm İşletmeler İçin Depolama Özellikleri

Huawei’nin kapsamlı depolama portföyü, görev için doğru araçlara sahip olmanızı sağlar. Sanallaştırmadan veri tabanına, büyük verilere, mobil ve buluta kadar Huawei depolama alanı her şeyi kapsamaktadır.

Çeşitli Sektörlerde Kanıtlanmış Başarı

Huawei OceanStor Storage ile dünya çapında çeşitli sektörlerde 12.000’den fazla firmaya depolama ihtiyaçlarını karşılamaları ve verilerinin değerini en üst düzeye çıkarmaları için hizmet vermektedir. 4 yıl üstüste Genel Amaçlı Depolama Düzeyleri için Magic Quadrant’la lider olarak kabul edildi ve dünyanın önde gelen depolama satıcılarından biri ünvanını sağlamlaştırdı.

İş Birliğine ve İnovasyona Açık

Huawei, müşteriler, ortaklar, araştırma kurumları ve önde gelen üniversitelerle yenilikçi projeleri ve labaratuarları aracılığıyla depolama çözümlerinde çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Huawei depolama çözümleri ile işinizde inovasyonu arttırın.