Hero Quantum
ÇÖZÜMLER & HİZMETLER

Veri Depolama, İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma

Uzmanlığımız ve en yenilikçi ve tanınmış depolama sağlayıcılarıyla olan ortaklıklarımız sayesinde, kuruluşunuzun doğru depolama çözümünü bulmasına yardımcı oluyoruz. Veri merkezinizde, bizimkilerde, genel bulutta veya hibrit kombinasyonda olabilecek bir tanesine sizi yönlendireceğiz. Depolama çözümünüzün her gün istikrarlı ve kullanılabilir kalmasını sağlamak için ihtiyacınız olan tüm sürekli desteği veya yönetimi de sağlayacağız.
Güngör Kaymak’tan Datacore’a Övgüler;
‘’Datacore’un sahip olduğu derin bilgi birikimi bizi birlikte başarıya ulaştıran en temel faktörlerden birisi oldu’’
Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise

HPE Türkiye’deki yetkili iş ortağı olarak 23 yıllık veri depolama, konsolidasyon felaket kurtarma ve İş sürekliliği alanındaki bilgi, tecrübe ve deneyimimizi HPE yetenekleri ile birleştirerek ihtiyacınız olan çözüme uygun ürünleri Datacore güvencesi ile sunmaktayız.

Güngör Kaymak’tan Datacore’a Övgüler; ‘’Datacore’un sahip olduğu derin bilgi birikimi bizi birlikte başarıya ulaştıran en temel faktörlerden birisi oldu’’

HPE'nin Akıllı Veri Depolama Platformu, yapay zeka odaklı, oyunun kurallarını değiştiren sonuçlar sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Altyapı ve veri yönetimini otomatikleştirin, hibrit karmaşıklığı düzeltin.