Hero Quantum
SOLUTIONS & SERVICES

Data Storage, Business Continuity and Disaster Recovery

Uzmanlığımız ve en yenilikçi ve tanınmış depolama sağlayıcılarıyla olan ortaklıklarımız sayesinde, kuruluşunuzun doğru depolama çözümünü bulmasına yardımcı oluyoruz. Veri merkezinizde, bizimkilerde, genel bulutta veya hibrit kombinasyonda olabilecek bir tanesine sizi yönlendireceğiz. Depolama çözümünüzün her gün istikrarlı ve kullanılabilir kalmasını sağlamak için ihtiyacınız olan tüm sürekli desteği veya yönetimi de sağlayacağız.
Thomas Kaiser’den Datacore’a Övgüler
Netapp

NetApp

NetApp akıllı veri yönetimi çözümleri

Yılların özeti

1992 yılında kurulan NetApp veri depolama sistemi, donanım ve yazılım çözümleri ile veri depolama, iş sürekliliği, felaket kurtarma, bulut, hibrit ve All Flash çözümleri ile yüksek performans ve yönetim kolaylığı sunmaktadır. Kolay yönetilebilir, hızlı, güvenilir ve kolay ölçeklenir bir depolama çözümü sunan NetApp veri depolama sistemi ile SAN ve NAS altyapılarını yatay ve dikey olarak genişleyen, SAN&NAS özelliklerini tek bir sistemde bulundurmaktadır.

NetApp, dikey ve yatayda büyüyebilir bütünleşik depolama mimarisi ile SAN&NAS teknolojilerini tek bir depolama altyapısında aynı anda kullanımını destekleyerek, yönetim açısından en etkin çözümü sunmaktadır.

NetApp akıllı veri yönetim sistemi ile operasyonlarınızın yönetimi artık çok kolaylaştırılarak, uygulamalar ile olan özel entegrasyonları ile kurulum işlemleri çok kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. NetApp’ın sağladığı Cloud çözümleri ile hibrit bulut ortamlarında verilerinizi güvenilir bir şekilde korumanızı sağlamaktadır.

NetApp All-flash depolama teknolojisi ile uygulamaların performanslarını artırarak, sunucu verimliliğini geliştirerek şirketlerin iş süreçlerini iyileştirmektedir. NetApp AFF sistemler akıllı, güçlü ve güvenilir çözümler olarak tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. NetApp AFF ürünleri giriş seviyesinden ihtiyaçlarınıza yönelik highend ürünler yeralmaktadır. Flash depolama için tasarlanmış olan AFF A220, AFF A400 ,AFF A700 ve AFF A800 veri depolama ürünleri performans & ölçeklenebilir ürünler olarak All flash ailesi içerisinde yer almaktadır.

NetApp’ın sunmuş olduğu felaket kurtarma senaryoları arasında Snapmirror yazılımı ile verilerinizin replikasyonunu sağlamakla beraber Snapmirror Business Continuity (SMBC) özelliği ile kritik verilerin daha kısa sürede kopyalanmasıyla birlikte daha esnek ve daha maliyetli bir çözüm sunmaktayız.

NetApp’ın sunduğu MetroCluster iş sürekliliği çözümünde olası bir felaket anında yerel ya da uzak mesafelerde veri kaybı olmaksızın aktif-aktif çalışan, en etkin ve rakipsiz iş sürekliliği çözümüdür. 0 veri kaybı ve zaman kaybı olmaksızın kritik iş yüklerinin iş sürekliliğini MetroCluster çözümü ile sağlayabilirsiniz. (Sıfır Veri Kaybı & Sıfır Zaman Kaybı: MetroCluster) Sistemlerin herhangi birinin arızalanması durumunda diğer sistem üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

All flash sistemler ile, sıfır veri kaybı ve sıfır kesinti süresi ile verinizin kullanılabilirliğini kesintisiz olarak sağlamaktadır.

NetApp veri depolama sistemi uçtan uca NVMe teknolojisini ilk destekleyen markadır. NetApp A800 veri depolama sistemi ilk uçtan uca NVMe destekleyen üründür. IT altyapılarınızın ihtiyaçlarına, daha düşük latency ve hızlı cevaplarımız için NVMe teknolojisini kullanabilirsiniz. NVMe/FC ile mevcut iş yüklerinize hız kazandırmakta ve SAP, Oracle, Microsoft SQL gibi kurumsal uygulamalar, NVMe/FC ile uygulamalarınızın performanslarını çok kısa bir süre içinde artırabilmektesiniz. NetApp NVMe, kurumsal iş yükleri için şimdiye kadarki en yüksek verimi ve en hızlı yanıt sürelerini sunmak için tamamen flash depolama sistemleridir. NVMe desteği ile daha yüksek performans mümkündür, NVME protokolü on binlerce paralel komutu desteklemektedir. Altyapınızı hızlandırarak ve verilerinizin tam değerini ortaya çıkarmak için gereken süreyi azaltabilirsiniz.

Günden güne artan ihtiyaçlar doğrultusunda ve gelişen teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak için NetApp, NVIDIA DGX™ süper bilgisayarlarla ve NetApp AFF A800 bulut bağlantılı all-flash depolama ile çalışan NetApp® ONTAP® AI mimarisini duyurdu. NetApp ve NVIDIA’nın başarısı kanıtlanmış ortak mimari çözümü olan ONTAP AI, dünyanın en güçlü GPU çözümlerini, dünyanın en hızlı ve bulut bağlantılı flash sistemleri ve yazılımları ile buluşturmaktadır.

NetApp’ın çözüm portföyü arasında yer alan E serisi ve EF Flash sistemleri ile SAN altyapısında kullanılmak üzere yüksek performanslı dosya sistemlerini, bant genişliği yoğun uygulamaların ve yüksek IOPS iş yüklerine ve veritabanlarını desteklemektedir.

SANtricity işletim sistemi yüksek IOPS, düşük latency süresine ihtiyaç duyan uygulamaların yanı sıra yüksek bant genişliği ve yüksek verimli uygulamalar için tercih edilmektedir. E serisi ve EF veri depolama sistemleri video kayıtları, yedekleme & kurtarma ve büyük veri analizleri için kullanılan sektör lideri performans, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Yapılandırılabilir, kullanımı kolay ve kurulumu kolay bir mimari ile yüksek verimli veri yönetiminin maliyetini ve karmaşıklığını azaltmanızı sağlamaktadır. İhtiyaçlara göre belirlediğimiz E2800, E5700, EF280 gibi veri depolama sistemlerinin sağladığı yazılımsal özellikler ile snapshot, volume copy, replikasyon, şifreleme, SANtricity Cloud Connector özellikleri ile güvenilirlik ve erişilebilirlik sağlamaktadır. E serisi ailesinin desteklediği disk koruma teknolojilerine klasik RAID teknolojilerinin yanı sıra sunmuş olduğu DDP teknolojisi ile disk arızası sırasında performansı korurken, verileri daha hızlı yeniden yapılandırılması sağlanmaktadır.

NetApp