Menü
Referanslar
Başarı Hikayeleri
ENG

Destek Hizmetleri

Destek Hizmetleri

  • Sizlere çözüm sunarken sadece bugünün değil yarının da ihtiyaçlarını destekleyecek mimarileri belirleyip, sizin için en doğru yol haritasını çiziyoruz.
  • Projenize özel tüm seçenekleri sağlayan profesyonel destek bakım paketlerine sahibiz.
  • Tercih ettiğiniz destek paketlerine bağlı kalarak, sistemli bir şekilde hizmet sunuyoruz.
  • Her çözüm için ayrı takım liderlerine bağlı, teknolojiyi yakından takip ederek kendi alanını geliştiren uzman sistem mühendislerimiz ile çözüm odaklı hizmet veriyoruz.
  • Teklif edilen çözümün, ortamınıza nasıl entegre edileceği hakkında detaylı raporlamalar sunarak ve birebir uygulayarak sorunsuz bir yapı teslim ediyoruz.
  • Değerli markalarda en üst seviye iş ortağı olarak, güncel ve eksiksiz sertifikalara sahip uzman sistem mühendis kadromuz ile hizmet veriyoruz.
  • Verdiğimiz tüm hizmeti özel CRM alt yapısı ile takip ediyor ve raporluyoruz.
  • Üreticiler ile yapılan garanti anlaşmasına ek olarak, Datacore tarafından verilen çözüm hizmetlerinde yeralan taahhütlerin sürekliliğinin sağlanması için gerçekleştirilmiş geniş kapsamlı yedek parça stoğu yatırımına sahibiz.
  • Büyük yatırımlar ile kurulan DDMS (Datacore Data Managment Studio) ile çözümlerimizi keşfedebileceğiniz ortamları sizin için hazır tutuyoruz.

Verinin çok yoğun ve birinci derecede kritik olduğu ortamlarda tercih edilecek CorePremium® destek paketi, güncel ve eksiksiz sertifikalara sahip uzman sistem mühendislerinin etkin müdahaleleri ile kesintisiz çalışan yapılara sahip olmanızı sağlar.

Verinin yoğun ve kritik olduğu ortamlarda tercih edilecek CoreEnterprise® destek paketi, güncel ve eksiksiz sertifikalara sahip uzman sistem mühendislerinin etkin müdahaleleri ile sorunsuz çalışan yapılara sahip olmanızı sağlar.

Verinin yoğunluğu az ve kritiklik derecesi daha alt seviyede önemli olan IT sistemlerinin mesai günleri ve saatleri içerisinde, güncel ve eksiksiz sertifikalara sahip uzman sistem mühendislerinin etkin müdaheleleri ile sorunsuz çalışan yapılara sahip olmanızı sağlar.

Mevcut çözüm desteği Datacore harici bir firmadan sağlanmış fakat farklı nedenlerden ek desteklere ihtiyacı olan müşterilerimiz için sağlanan hizmet çözümüdür. CoreCase® profesyonel destek hizmet paketleri, case adeti üzerinden hesaplanmaktadır.

Yazılım çözümleri için güncel sertifikaları tamamlanmış uzman teknik mühendis ekibi tarafından 7x24 veya 5x9 olarak iki farklı seçenek ile sağlanan uzaktan desteği içerir.