Menü
Referanslar
Başarı Hikayeleri
ENG

İş Sürekliliği

Felaket durumlarında veri kaybını önlemek için olağanüstü durum merkezlerinin gerekliliği ve iş sürekliliği kavramı her geçen gün kurumlar içinde daha da önem kazanmaktadır. İş sürekliliği çözümlerimiz ile herhangi bir arıza veya felaket durumlarında sistemlerinizin kesintisiz bir şekilde çalışmasını hedeflemekteyiz.

Günümüzde kurumsal şirketler iki önemli kavrama, RTO ve RPO değerlerine göre iş sürekliliğini sağlamaktadır, RTO (Recovery Time Objective ) kabul edilebilir maksimum kesinti süresini, RPO (Recovery Point Object) değeri ise kabul edilebilecek veri kaybını süre bazında ifade eder. Belirlenen RTO ve RPO değerleri doğrultusunda aktif-aktif ya da aktif-pasif veri merkezi yapıları kurulabilir, senkron ya da asenkron replikasyon yöntemleriyle verinin ikincil bir lokasyonda güncelliği ve güvenliği sağlanabilmektedir.

Kritik iş süreçlerinizi sizinle birlikte bugünün ve yarının maliyetlerini de düşünerek güvenilir bir yapıya geçirmek için doğru firmaların tercih edilmesi önemlidir.

Sizinle aynı kaygıları paylaşan bir ekip, sizi başarıya ulaştıracak kanıtlanmış çözümler ve en önemlisi bu konuda 18 yıllık kurumsal deneyim ile Datacore olarak yanınızdayız.

İş Ortaklarımız